Teknik ServisAztek Teknoloji garantili ürünlerinizi teknik servisimize göndermek için, ürününüzü satın almış olduğunuz mağaza müşteri hizmetlerine fatura ve garanti belgesi fotokopisi ile teslim edebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, arızalı ürününüzü mağazaya teslim ettiğinizde size verilen irsaliye numarasını mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Hepsiburada.com müşterileri için;

Hepsiburada.com sitesi üzerinden sipariş geçmişinize ulaşınız ve sorun bildir butonuna basınız. Karşınıza çıkan sayfada “Arızalı ürünümü teknik servise gönder” butonuna basınız.

Site tarafından talebiniz oluşturulacak ve 2-3 iş günü içerisinde kargo bilgisi paylaşılacaktır. Bu bilgi size ulaştıktan sonra ürününüzü Hepsiburada.com’a kargolamanız gerekmektedir.

Ürününüz teknik servisimize gönderildikten sonra, ürün ile ilgili bilgi almak istediğinizde Hepsiburada müşteri hizmetlerinden sevk irsaliye bilgisini talep etmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşmelerinizde bu bilgi tarafınızdan talep edilecektir.

D&R online müşterileri için;

Arızalı olan ürününüzü yurtiçi kargo ile D&R (TveK) İkitelli Depo Arıza Kontrol birimine teslim olacak şekilde karşı ödemeli olarak gönderimini yapabilirsiniz. Ürününüz teknik servisimize gönderildikten sonra, ürün ile ilgili bilgi almak istediğinizde D&R (TveK) müşteri hizmetlerinden sevk irsaliye bilgisini talep etmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşmelerinizde bu bilgi tarafınızdan talep edilecektir.

Teknik Servis

Pazartesi - Cuma
09:00 18:00
Aztek Teknoloji A.Ş.
Akat Mah. Yıldırım Oğuz Göker Sok. No:60
Levent, 34335 Istanbul, TURKIYE
0(850) 255 06 20
mh@aztekteknoloji.com