Online Satış
Humlan HUMLAN Humlan Urbanears

Urbanears'ın tasarım ürünü Humlan. En sevdiğiniz tişörtünüz gibi, Humlan kulaklığınızın da kafa bandı ve kulak yastıklarını yıkayabilirsiniz. Bunun dışında, control talk özelliği ile telefon görüşmesi yapabilme, zoundplug özellliği ile müziği paylaşabilme ve kablo üzerindeki kontrol paneli sayesinde çağrı ile müzik arasında kolay geçiş yapabilme özellikleri de bulunuyor.

devamı

Kransen KRANSEN Kransen Urbanears

Kransen, Urbanears’ın tüm yapısal özelliklerini taşıyan premium bir modeldir. Ergonomik yapısı ile hareket halindeyken dahi kulağınızda kalması için tasarlanmıştır. Geniş bant aralığında yüksek ses kalitesi sunar. Control talk özelliği, karışmayan kablo yapısı, boyun arkasında bağlanabilme özelliği ve kablo düzenleyicisi ile kullanım kolaylığı sağlar.

devamı

Medis MEDIS Medis Urbanears

Medis, ergonomik yapısı ve işlevselliği ile daha önce görülmemiş bir yapıya sahiptir. Patentli EarClick özelliği ile kulaklık kulağınıza mükemmel uyum sağlar. Yüksek ses seviyesinden etkilenmemeniz için Medis ile kulağınız arasında ufak bir mesafe kalır. Yüksek ses kalitesi, control talk özelliği ve küçük yapısı ile günlük kullanıma uygundur.

devamı

Nereden Satın Alabilirim?

URBANEARS ürünlerini Apple Store, D&R, Darty, Media Markt, Teknosa gibi seçkin teknoloji mağazalarında bulabilirsiniz.

Urbanears İletişim

2. Söltaş Evleri Hare Sk. No:1 Levent - 34335, İstanbul

 

Son haberleri, aktiviteleri kolayca takip edin!