,

Hakkımızda

Orijinal Patentli Seyahat Adaptörleri & USB Şarjları

SKROSS ürünleri dünyada farklı ülkelerde ve kıtalarda tüm elektronik cihazlarınızı kullanma gücü ve özgürlüğü verir. SKROSS, ABD,  Avrupa, Asya ve ötesine yolculuk yaparken bağlantıda kalmanızı sağlar.

SKROSS yüksek kaliteli seyahat adaptörleri ve USB şarj cihazlarında pazar lideri konumundadır. SKROSS ürünleri dünyanın en güvenli ve en kompakt seyahat arkadaşlarıdır.
SKROSS dünyasına hoş geldiniz!

Dünya çapında 100’den fazla ülkede başarı

SKROSS 2002 yılında icat ettiği ve patentine sahip olduğu dünyanın ilk ve tek sürgülü hepsi bir arada seyahat adaptörünü üretti. Patentli, sertifikalı, ödüllü orijinal SKROSS ürünleri İsviçre’de geliştiriliyor. Uluslararası patente sahip olup yine uluslararası güvenlik yönetmeliklerine uygun  üretim yapılıyor. Tüm bu özellikler SKROSS ürünlerini benzersiz kılıyor. Şık tasarımı ve işlevselliği ile binlerce seyahat eden kişi ve jüriyi kendine inandırarak 2010 yılında Reddot Design ve Yılın Ürünü Ödüllerine layık görüldü.
SKROSS son 10 yılın Pazar lideri olup, 100 ülkede başarılı bir operasyona sahiptir.

SKROSS FİRMA TARİHİ

Fikir

2000 yılındaki Avustralya Olimpiyat Oyunlarına bir ziyaret ilebir çok şey değişti. Plastik enjeksiyonlu kaplama firması olan Walter Ruffner Sydney’de kaldığı süre boyunca tek bir seyahat adaptörü bulamaz. Eve döndüğünde de dünya üzerinde kullanılmak üzere seyahat adaptörü üretmeye karar verir.

Firmanın Kuruluşu

Wlater Ruffner başarılı bir icat olan World Adapter Classic ürününün prototipi ile bir çok ticaret fuarına katıldı, fakat ilk başlarda çok az bir ilgi ile karşılaştı. Ancak 2001 yılının Eylül ayında Basel’de satış uzmanı Sam Gerber ile tanıştığında işler tamamen değişmeye başladı. Üçüncü yatırımcı olarak finans sektöründen Christian Schnell ile bir araya gelip 2002 Şubatında SKROSS marka adı ile WorldConnet AG şirketini kurdular.

Klasik Seyahat Adaptörlerinin İlk Satılışı

Çok kısa bir sürede World Adapter Classic dünya çapında yüksek satışlar yapmaya başladı. Çok fonksiyonlu, yüksek kaliteli, güvenli seyahat adaptörleri 60 ülkeye ihracatı ile büyük ilgi gördü. Yalnızca 5 yıl içerisinde dünya çapında çalışanları olan bir şirket haline dönüştü.

Günümüzde SKROSS

Ürün yelpazesi devamlı olarak genişletildi. World Adapter Classic’e ek olarak diğer ülkelerde de kullanmak üzere özel fişleri bulunan ve ayrıca USB şarj girişi olan çeşitli ürünler geliştirilip, üretildi. Böylece 2009 yılında ilk 3 pinli topraksız ve süper kompakt World Adapter’ü dünyaya tanıtıldı.
Ürün geliştirmede uluslararası güvenlik standartları ilke edinerek ve en yüksek kalite standartları benimseyerek WorldConnect AG son birkaç yılın pazar lideri oldu.

Sorularınız için : bilgi@aztekteknoloji.com